2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Zabrze
Firma Dolecki
Dodane 25 kwietnia 2024

KONSTRUKTOR | budowa maszyn

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

DOLECKI Sp. z o.o.

Jesteśmy wiodącym, polskim przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją maszyn przemysłowych, urządzeń oraz linii produkcyjnych wykorzystywanych m.in. przy produkcji wyrobów parafinowych.

www.dolecki.eu

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko

KONSTRUKTOR maszyn i urządzeń

Miejsce pracy Zabrze

Praca na tym stanowisku będzie polegała na projektowaniu innowacyjnych maszyn przemysłowych oraz ich prototypów. Poszukiwaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań technicznych oraz na aktywnym udziale w procesach technicznych i rozwojowych oferowanych produktów.

Zapraszamy szczególnie kandydatów chcących się rozwijać, z inicjatywą, szukających ciekawej i zróżnicowanej pracy.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie maszyn oraz konstrukcji mechanicznych.

  • Opracowywanie dokumentacji technicznych, rysunków wykonawczych.

  • Współpraca z produkcją, podwykonawcami i dostawcami.

  • Przygotowywanie wycen, kosztorysów.

  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań, usprawnień, modernizacji.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w budowie maszyn

  • Znajomość programu Autodesk, Inventor

  • Bardzo dobra obsługa Excela, Worda.

  • Wykształcenie techniczne, minimum średnie

  • Wiedza ogólna w zakresie mechaniki, konstrukcji maszyn

Mile widziane

  • Zmysł techniczny

  • Komunikatywność i otwartość na niestandardowe rozwiązania

  • Znajomość zagadnień dot. oznaczenia CE

  • Znajomość automatyki, pneumatyki, hydrauliki i mechaniki

  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Stałą umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji

  • Ciekawą pracę przy budowie innowacyjnych maszyn i urządzeń

  • Udział w pracach badawczo rozwojowych

  • Niekorporacyjną atmosferę pracy

  • Udział w szkoleniach i kursach

  • Elastyczny czas pracy i stałe miejsce pracy, bez delegacji

  • Spotkania integracyjne i bonusy

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Doświadczenie: Wymagane - kilkuletnie

Minimalne wykształcenie: średnie

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez DOLECKI Sp. o.o. z siedzibą w Zabrzu przy ul. Asnyka 13, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (tj. Dz.U. z 2016 r. poz. 922 ze zm).  Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania."

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 680283693