2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Małopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Andrychów
stalmark
Dodane 26 kwietnia 2024

Konstruktor (branża metalowa)

Lokalizacja

Andrychów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

STALMARK to producent kotłów CO, który działa na rynku od 2002 roku. Od kilkunastu lat produkuje i dostarcza wysokiej klasy kotły centralnego ogrzewania, przeznaczone do spalania eko groszku, pelletu, węgla kamiennego, a obecnie również elementy mocujące do systemów fotowoltaicznych i belownice.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Konstruktor

Miejsce pracy: Andrychów, ul. Przemysłowa 21

Obowiązki:

-projektowanie nowych produktów

-wykonywanie zmian konstrukcyjnych w już istniejących produktach

-przygotowywanie modeli 3D oraz dokumentacji 2D

Wymagania:

-wykształcenie średnie/wyższe techniczne

-znajomość oprogramowania Solidworks

-minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku (z programem solidworks)

-znajomość rysunku technicznego

-znajomość technologii stosowanych w przemyśle: obróbka plastyczna blach, spawanie itp.

Oferujemy:

-pracę na podstawie umowy o pracę

-pracę w rozwijającej się firmie

-możliwość realizacji własnych pomysłów

-możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

Lokalizacja

Andrychów,

Małopolskie

Małopolskie, Andrychów
ID: 859234974