2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Ochota
Dodane 23 kwietnia 2024

Konserwatora na nieruchomości mieszkalne.

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma z branży technicznej obsługi nieruchomości aktualnie zatrudni osobę do pracy na stanowisko Konserwatora na nieruchomości mieszkalne. Wynagrodzenie ok. 5500 zł netto.

Opis stanowiska :

•             naprawy drobne hydrauliczne oraz instalacja kanalizacyjna.

•             naprawy drobne elektryczne instalacji: wymiana świetlówek, włączników ect.

•             wymiana/regulacja samozamykaczy, wymiana zamków, smarowanie zamków, okuć i zawiasów,

•             miejscowe malowanie, szpachlowanie

•             montaż i wymiana płytek,

•             drobna ślusarska i stolarka.

Wymagania:

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku,

·        Samodzielność, dyspozycyjność, zaangażowanie

·        Prawo jazdy kategorii „B”,

·        Dbałość o powierzone mienie.

Oferujemy:

·        umowa zlecenie później ewentualnie umowa o prace

·        Stabilne zatrudnienie

·        Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

·        Przyjazną atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV z załączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 910600536