2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Mazowieckie
  6. Obsługa hotelowa - Warszawa
  7. Obsługa hotelowa - Wawer
Dodane 24 kwietnia 2024

Konserwator - "Złota Rączka" w Hotelu czterogwiazdkowym

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jeśli lubisz pracować z ekspertami a jednocześnie pasjonatami w swojej dziedzinie oraz interesuje Cię praca w luksusowym czterogwiazdkowym hotelu marki DoubleTree by Hilton w Warszawie, zachęcamy do aplikowania na stanowisko Konserwatora - "Złotej Rączki".

 Twój zakres obowiązków:

  • bieżąca konserwacja instalacji i urządzeń hotelowych

  • prace ogólnobudowlane

  • drobne naprawy sprzętu

  • diagnozowanie oraz usuwanie bieżących usterek i awarii

Nasze wymagania:

  • wykształcenie zawodowe techniczne

  • zdolności manualne

  • umiejętności ogólnobudowlane tj. malowanie, tapetowanie, układanie glazury/terakoty itp.

  • umiejętności hydrauliczne, wymiana elementów, drobne naprawy instalacji, udrażnianie itp.

  • umiejętności elektryczne, drobne naprawy sprzętu , wymiana oświetlenia itp.

  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, rzetelność

  • uprawnienia SEP 1kV (mile widziane)

  • doświadczenie w pracy na wysokości (mile widziane)

Oferujemy :

  • Interesującą pracę w Hotelu sieciowym marki Hilton

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę/umowę zlecenie lub kontrakt B2B

  • Możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z posiłków na terenie stołówki pracowniczej

  • Zniżki sieciowe na noclegi w hotelach marki Hilton na całym świecie

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 888105025