2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Pustkowo
Dodane 25 kwietnia 2024

Konserwator, złota rączka do ośrodka-domki nad morzem w Pustkowie

Wynagrodzenie

4 000 - 4 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pustkowo

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlineZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Zatrudnię od początku maja do połowy września konserwatora z doświadczeniem, do pracy w nowym ośrodku wczasowym YOD w Pustkowie nad morzem. Najchętniej zatrudnię osobę z okolic Pustkowa. Możliwa dłuższa współpraca, także poza sezonem. Dla pracowników przyjezdnych jest zakwaterowanie i wyżywienie.

Zakres obowiązków

- prace konserwatorskie i porządkowe na terenie ośrodka

- naprawa sprzętu (w pokojach, łazienkach)

- utrzymanie budynków w należytym stanie technicznym

- przestrzeganie przepisów sanitarnych, BHP i ppoż

Wymagania:

- wykształcenie min. zawodowe

- znajomość zagadnień z dziedzin elektryki (uprawnienia SEP do 1kV), hydrauliki oraz stolarki

- znajomość zagadnień remontowo

- budowlanych (malowanie, kładzenie glazury, drobne prace stolarskie, naprawa pokryć dachowych-papa)

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- umiejętność pracy pod presją czasu

- pracowitość

- uczciwość

- pełna dyspozycyjność w okresie od połowy kwietnia do połowy września

Oferujemy:

- zakwaterowanie

- wyżywienie od 1 czerwca-12 września (3 posiłki dziennie), w pozostałym terminie dodatek na zakupy

- zatrudnienie w okresie od 15 kwietnia do 12 września

- umowę zlecenie z pełnymi świadczeniami ZUS

- podane wynagrodzenie netto

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Pustkowo,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Pustkowo
ID: 904291436