2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Gdańsk
  6. Budowa / remonty - Kokoszki
Dodane 05 maja 2024

Konserwator - "Złota Rączka"

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Kokoszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PERI Polska to wiodąca spółka międzynarodowego koncernu - lidera w zakresie deskowań, rusztowań i doradztwa technicznego. Na rynku polskim obecni jesteśmy od 30 lat, zatrudniamy blisko 500 osób na terenie całego kraju.

Aktualnie poszukujemy odpowiednich Kandydatów na stanowisko:

Konserwator

Miejsce pracy: Gdańsk Kokoszki

Zakres obowiązków

  • - zapewnienie ciągłości pracy maszyn i rządzeń hali produkcyjnej (przeglądy, bieżące naprawy),

  • - utrzymanie sprawności technicznej urządzeń budynku biurowego i produkcyjnego, - pomiary okresowe urządzeń elektrycznych,

  • - rozwiązywanie bieżących problemów w utrzymaniu ruchu zakładu,

  • - obsługa narzędzi warsztatowych i bieżące zaopatrzenie w środki produkcji.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe (Elektronik, Elektryk, Elektromechanik),

  • Aktualne uprawnienia SEP E1 do 1kV,

  • Praktyczna znajomość problematyki związanej z obsługą, naprawą oraz konserwacją maszyn i urządzeń przemysłowych,

  • Dobra znajomość schematów elektrycznych, pneumatycznych i rysunku technicznego,

  • Znajomość obsługi narzędzi pomiarowych,

  • Zdolność technicznego i analitycznego myślenia,

  • Samodzielność. .

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie z branży budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość zdobywania i podnoszenia kwalifikacji zawodowych ,

  • pakiet benefitów – ubezpieczenie, opieka medyczna, dofinansowanie obiadów, dopłata do wczasów.

UWAGA: Zatrudnienie początkowo przez agencję z możliwością dalszego zatrudnienia bezpośrednio do pracodawcy.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Kokoszki
ID: 915279584