2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubelskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Krężnica Jara
Dodane 20 maja 2024

Konserwator /Złota rączka

Wynagrodzenie

35 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Krężnica Jara

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Poszukuję sprawnej osoby na stanowisko konserwator / złota rączka.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac konserwacyjnych, porządkowych oraz drobnych prac remontowo-montażowych w budynkach

  • usuwanie w terminie awarii i usterek;

  • Koszenie trawy

  • Utrzymanie w dobrym stanie technicznym powierzonego sprzętu .

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • prawo jazdy kat. B;

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, sumienność.

Praca stała, od zaraz.

Płaca w przedziale 3500 - 5000 zł na rękę w zależności od doświadczenia.

Lokalizacja

Krężnica Jara,

Lubelskie

Lubelskie, Krężnica Jara
ID: 919698263