2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gdynia
  6. Pozostałe oferty pracy - Mały Kack
Dodane 13 maja 2024

Konserwator „Złota Rączka”

Lokalizacja

Gdynia, Mały Kack

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Samozatrudnienie, Inny, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Opis

Opis stanowiska:

Wykonywanie drobnych prac naprawczych w/przy nieruchomości budynkowej. Wykonywanie prac przy utrzymaniu ogrodu. Odpowiedzialność za stan techniczny powierzonego sprzętu i mienia. Wykonywanie innych prac zleconych przez bezpośredniego przełożonego.

Wymagania:

Wykształcenie minimum zasadnicze lub zawodowe o profilu technicznym. Znajomość podstaw elektryki, hydrauliki oraz prac malarskich i porządkowych. Stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy na stanowisku konserwatora. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jest dodatkowym atutem. Jeśli jesteś seniorem “złotą rączką” i chcesz dorobić do emerytury lub renty, zapraszamy do aplikowania CV tel. 58 663 81 41 Mile widziana osoba zmotoryzowana (emeryt, rencista) która ma doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych, elektrycznych, hydraulicznych.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Mały Kack
ID: 918063437