2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kraków
  6. Pozostałe oferty pracy - Stare Miasto
Dodane 12 kwietnia 2024

Konserwator w hostelu na 1/2 etatu

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Hostel Atlantis poszukuje do swojego zespołu pracownika działu technicznego.

Szukamy osób komunikatywnych i chętnych do współpracy.

 Obowiązki na tym stanowisku to:

  • Nadzór i konserwacja nad sprawnością techniczną instalacji, urządzeń i samego budynku;

  • Kontrole i okresowe przeglądy zgodnie z ustalonym harmonogramem;

  • Naprawa bieżących usterek oraz interwencje w razie awarii;

  • Wykonywanie prac wykończeniowych;

  • Optymalizację kosztów związanych z obsługą techniczną.

 Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • Wiedzy z zakresu obsługi urządzeń i instalacji teletechnicznych (elektryka, hydraulika, wentylacja, AC) - certyfikaty będą dodatkowym atutem;

  • Umiejętności związanych z wykańczaniem wnętrz;

  • Zaangażowania, dokładności i uczciwości.

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie na 1/2 etatu;

  • Umowę o pracę po okresie próbnym lub B2B;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Stabilną i długotrwałą współpracę;

  • Pracę w przyjaznym zespole z rodzinną atmosferą;

  • Wsparcie managera obiektu;

  • Możliwość otrzymania rabatów na noclegi w innych obiektach firmy (w Polsce i za granicą).

 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i napisanie kilku słów o sobie i o swoim doświadczeniu poprzez formularz na stronie: https://www.motiontravel.pl/oferta-116

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 896232922