2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Zachodniopomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Szczecin
  7. Utrzymanie ruchu - Centrum
Dodane 21 maja 2024

Konserwator utrzymania budynku

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W Beliani wierzymy, że szczęście jest w zasięgu ręki. Dlatego oferujemy naszym Klientom szeroki wybór designerskich mebli do wnętrz i ogrodów w najlepszych cenach. Działamy na 17 rynkach, stale poszerzając zasięg i budując silną pozycję na arenie międzynarodowej.

Nasze motto "Delivering Happiness", i to coś więcej niż pusty slogan. To filozofia, która przyświeca nam na każdym kroku w codziennej pracy. Dbamy o szczęście naszych Klientów i spełnienie naszych Pracowników.

Beliani to przede wszystkim zgrana drużyna. Ponad 600 przyjaznych i utalentowanych osób każdego dnia staje przed nowymi wyzwaniami, dzieli się wiedzą i wspólnie dąży do celu.

Jeśli nie zwalniasz tempa, nie masz dość nowych wyzwań i nie znosisz nudy- dołącz do nas już dziś i stań się częścią przyszłości na rynku e-commerce!

Miejsce pracy: Szczecin

 Obowiązki:

  • Wykonywanie prac naprawczo-remontowych na terenie obiektu w tym:

  • Drobne prace elektryczne (naprawa i wymiana uszkodzonych gniazdek i kontaktów, żarówek, świetlówek),

  • Prace związane z konserwacją urządzeń wodno – kanalizacyjnych (naprawa kranów, spłuczek, wymiana uszkodzonych elementów armatury łazienkowej, udrażnianie instalacji),

  • Prace glazurnicze, typu przyklejanie odpadających płytek, uzupełnianie ubytków fugi,

  • Prace remontowo-malarskie (malowanie ścian, szlifowanie, szpachlowanie)

  • Dbałość o prawidłowe funkcjonowanie elementów wyposażenia obiektu jak bramy i ogrodzenia, drzwi, zamki, okna czy rynny

  • Prace naprawcze związane z wyposażeniem biurowym jak naprawa zamków, okuć stolarskich, regulacja i uszczelnianie skrzydeł drzwi itp.

  • Prace porządkowe na terenie i wokół obiektu m.in. grabienie liści, odśnieżanie, posypywanie solą i piaskiem powierzchni chodników i parkingów,

  • Nadzór i regularne przeglądy konstrukcji, poszycia dachów obiektu, stanu instalacji obiektowych oraz innych obszarów niezbędnych dla bezpieczeństwa pracowników i stanu obiektów firmy, zgłaszanie stwierdzonych nieprawidłowości.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę od poniedziałku do piątku / wolne weekendy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w prężnie rozwijającej się firmie e-Commerce

  • Prywatną opiekę medyczną (Medicover)

  • Zniżki na zakup mebli

Oczekujemy:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Zaangażowania w powierzone zadania

  • Dobrej organizacji

  • Odpowiedzialności

Mile widziane:

  • Uprawnienia elektryczne do 1 kW

  • język angielski lub niemiecki

  • prawo jazdy kat. B

Rozpoczęcie pracy OD ZARAZ!

Wyślij nam swoje CV! Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami, za wszystkie zgłoszenia dziękujemy!

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 893971319