2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podkarpackie
  5. Pozostałe oferty pracy - Siedliska
rekrutacja
Dodane 24 kwietnia 2024

Konserwator | Umowa o pracę| Umowa zlecenie | 1/2 etatu | Benefity

Lokalizacja

Siedliska

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SPA Hotel Splendor to czterogwiazdkowy hotel, znajdujący się w Siedliskach zaledwie 3 km od granic miasta Rzeszów. Hotel usytuowany jest w spokojnej okolicy, wśród przepięknych krajobrazów rzeszowskich lasów. Nasz hotel posiada zaplecze noclegowe dla 76 osób, sale restauracyjne i konferencyjne, kawiarnie oraz profesjonalnie przygotowane centrum odnowy biologicznej.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KONSERWATOR

Konserwator

Miejsce pracy: Siedliska

Opis stanowiska:

  • bieżąca kontrola stanu technicznego obiektu hotelowego,

  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń i instalacji zlokalizowanych w obiekcie hotelowym,

  • rozwiązywanie problemów technicznych, diagnozowanie awarii i usterek,

  • wykonywanie prac montażowych, naprawczych,

  • utrzymanie we właściwym porządku podległych urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń hotelu.

Wymagania:

  • dobra organizacja czasu i pracy,

  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • dyspozycyjność,

  • samodzielność,

  • wysoka kultura osobista,

  • prawo jazdy kat. B,

  • Mile widziane uprawnienia eksploatacyjne G1 G2 i G3.

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w dużej organizacji,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • przeszkolenie i wdrożenie w nowe obowiązki,

  • wsparcie doświadczonej kadry,

  • możliwość awansu i rozwoju w dużej strukturze,

  • ubezpieczenie grupowe, benefity sportowe, prywatna opieka medyczna.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Siedliska,

Podkarpackie

Podkarpackie, Siedliska
ID: 910772543