2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Lubuskie
  6. Utrzymanie ruchu - Żagań
Barbara Hrypińska
Dodane 28 maja 2024

Konserwator- Technik utrzymania budynku

Lokalizacja

Żagań

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 29620

Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów.

Teraz prowadzimy rekrutację dla firmy z branży logistycznej, która poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Konserwator- Technik Utrzymania budynku

Miejsce pracy: Konin Żagański

Zapraszamy do aplikowania!

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Gwarancję stabilnej pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego m.in poprzez szkolenia

  • Pracę w międzynarodowej firmie

  • Przyjazną atmosferę w pracy

Zadania

  • Utrzymanie obiektu w stanie pełnej sprawności technicznej

  • Drobne naprawy bieżące i kontrola infrastruktury budynku

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do prowadzonych prac

  • Inicjowanie dodatkowych prac i rozwiązań w obiekcie

  • Współpraca z innymi pracownikami, działami i podmiotami zewnętrznymi

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wiedza z zakresu ślusarskiego, prac wykończeniowych

  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

  • Znajomość instalacji elektrycznych

  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Żagań,

Lubuskie

Lubuskie, Żagań
ID: 918201923