2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Bemowo
Dodane 15 czerwca 2024

konserwator techniczny - złota rączka

Wynagrodzenie

3 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma zarządzająca wynajmem mieszkań w Warszawie poszukuje techników do serwisu technicznego mieszkań na terenie Warszawy oraz do dokonywania bieżących napraw i remontów .

Praca dorywczo, po południu , lub na stałe zmianowo w godzinach 10- 18 również awaryjnie w weekendy i święta.

Warunki zatrudnienia dostosowanie do Twoich potrzeb .

Szukamy osoby chętnej do pracy i gotowej do uczenia się.

Praca na terenie Warszawy .

Zakres obowiązków:

Prace mające na celu utrzymanie lokali w należytej sprawności:

  • Naprawy elektryczne (uzupełnianie oświetlenia, drobne prace elektryczne)

  • Naprawy hydrauliczne (konserwacja instalacji CO,ZW,CW)

  • Naprawy ślusarskie (naprawa, montaż samozamykaczy, zamków itp.)

  • Prace ogólnobudowlane

  • Udział w pracach o charakterze modernizacyjnym

Wymagania:

  • Warunek konieczny - czynne prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność

  • Sumienność

  • Zaangażowanie do pracy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

  • Mile widziane uprawnienia SEP - nie wymagane

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie

  • Praca w dynamicznym zespole i dobrej atmosferze

  • Samochód służbowy

  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 655938797