2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Praga-Północ
Dodane 13 czerwca 2024

Konserwator systemów bezpieczeństwa pożarowego i technicznego.

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma RAJ International Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu, montażu oraz serwisie i konserwacji systemów bezpieczeństwa.

Aktualnie poszukujemy pracowników do działu serwisu:

Chętnie przyjmiemy osoby, których pasją jest elektronika i automatyka.

Opis Stanowiska:

  • Planowy serwis, konserwacja oraz usuwanie usterek urządzeń i systemów bezpieczeństwa pożarowego oraz technicznego (SSP, DSO, Oddymianie, SSWiN, SKD, gaśnice i hydranty).

  • Przebudowy i rozbudowy istniejących instalacji.

  • Programowanie i uruchamianie systemów.

Wymagamy:

  • Dobrej organizacji pracy.

  • Umiejętności pracy samodzielnej i w zespole Odpowiedzialności za przydzielone zadania.

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości.

  • Dla osób bez doświadczenia w branży oferujemy możliwość jego zdobycia.

Dodatkowe atuty.

  • Zainteresowania w kierunku automatyki i elektroniki.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność obsługi systemów bezpieczeństwa pożarowego i technicznego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • Motywacyjny system wynagrodzeń na który wpływ ma zaangażowanie w prace oraz posiadane doświadczenie i wiedza.

  • Nowoczesne narzędzia niezbędne do realizacji pracy

  • Możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Pracę w małej strukturze, miłej atmosferze

  • Współfinansowanie prywatnego ubezpieczenia na życie i zdrowie

  • Pełne wsparcie merytoryczne, możliwość rozwoju i odbywania szkoleń z zakresu instalacji pożarowych i teletechnicznych

  • Dla najlepszych umożliwiamy drogę awansu na wyższe stanowiska oraz rozwoju w kierunku programowania i uruchamiania systemów bezpieczeństwa pożarowego.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 762302824