2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Świeradów-Zdrój
Dodane 29 kwietnia 2024

Konserwator/praca w hotelu

Wynagrodzenie

3 600 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świeradów-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku z dynamicznym rozwojem Krasicki Hotel Resort&SPA prowadzi rekrutację na stanowisko: KONSERWATOR/ZŁOTA RĄCZKA

Wymagania:

doświadczenie w pracy mile widziane

gotowość do pracy w zespole

sumienność, dokładność

punktualność

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-bieżące naprawy i usuwanie usterek,

-dbałość o czystość wokół budynku (tereny zielone – koszenie trawników, etc )

-w sezonie zimowym utrzymanie bezpiecznego wejścia przed budynkiem oraz przejazdu na parking dla pracowników i placu manewrowego, odśnieżanie,

-codzienny obchód budynków wraz ze sprawdzaniem wystąpień usterek,

-wszelkie czynności gospodarcze i konserwacyjne dotyczące budynków oraz nieruchomości,

-udział w pracach remontowo- modernizacyjnych oraz budowlanych wykonywanych w budynkach,

-serwis w zakresie prac elektrycznych, ślusarskich, mechanicznych,

-pozostałe czynności gospodarczo – rzemieślnicze, których konieczność wykonywania zostanie określona i ustalona z pracodawcą

Oferujemy:

umowę o pracę lub inna wybrana forma zatrudnienia

atrakcyjne wynagrodzenie ustalane z kandydatem

system premiowy

elastyczne godziny pracy

pracę w miłej atmosferze

możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny/osobisty lub przesłanie CV drogą elektroniczną.

Do CV proszę dołączyć następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych - CV przez KRASICKI HOTEL RESORT&SPA (Świeradów Zdrój ul. Sienkiewicza 1B) w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji, nie dłużej niż przez 12 miesięcy”.

Lokalizacja

Świeradów-Zdrój,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świeradów-Zdrój
ID: 700481281