2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Katowice
  6. Montaż i serwis - Piotrowice-Ochojec
Dodane 04 kwietnia 2024

Konserwator obiektu / Serwisant (Obiekt sportowy/hotel)

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Piotrowice-Ochojec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Opis

OPIS

Stanowisko: Konserwator obiektu / Serwisant (Obiekt sportowy/hotel)

Miejsce pracy: Katowice-Piotrowice

Pracodawca: Millenium Sport Sp. z o.o., Spółka zarządzająca obiektem Bażantowo Sport (Hotel *** i Centrum Sportowe) z siedzibą w Katowicach przy ul. Pijarskiej 1,3.

Opis stanowiska:

  • obsługa techniczna obiektu

  • nadzór nad wszystkimi instalacjami technicznymi

  • realizacja bieżących prac konserwacyjnych

  • Koordynacja przeglądów serwisów zewnętrznych

  • praca w systemie obsługi usterek

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • wykształcenie minimum średnie

  • dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym i w weekendy

  • zdolność do pracy samodzielnej

  • wysoka kultura osobista

  • znajomość obsługi: Windows, poczta mailowa

  • uprawnienia elektryczne (min. G1/G2),

  • kwalifikacje do pracy na wysokości,

  • uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji i dozoru

Oferujemy:

  • umowa o pracę po okresie próbnym

  • wynagrodzenie: stałe + premia

  • elastyczny grafik pracy

  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, basen, siłownia i fitness bez limitu czasowego),

Śląskie

Śląskie, Katowice, Piotrowice-Ochojec
ID: 909409489