2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Domasław
Dodane 16 maja 2024

Konserwator obiektu Domasław

Lokalizacja

Domasław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Vaco Retail - producent środków biobójczych poszukuje do swojego nowo wybudowanego magazynu w Domasławie osób na stanowisko:

Konserwator obiektu

Miejsce pracy: Domasław, ul. Inwestycyjna

Praca od zaraz

Zakres obowiązków:

  • obsługa bieżących usterek (diagnoza i naprawa)

  • planowanie i zakup części zamiennych

  • monitorowanie stanu technicznego obiektu (instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych, wentylacyjnych, systemu ogrzewania i klimatyzacji) oraz terenu zewnętrznego (pielęgnacja zieleni, naprawy i renowacje),

  • pielęgnacja i konserwacja elementów architektonicznych, w tym naprawa i renowacja np. przemalowanie ściany itp.

  • współpraca z firmami specjalistycznymi (konserwującymi urządzenia i instalacje obiektu; odpowiedzialnymi za wywóz odpadów, prace remontowe)

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej z obsługa stanu technicznego obiektu

Wymagania:

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku

  • jesteś osobą na którą można liczyć, odpowiedzialną i sumienną

  • jesteś osobą dobrze zorganizowaną, samodzielną i dyspozycyjną

  • potrafisz wykonywania prostych prac gospodarskich, jesteś tzw. „ złotą rączką” i bez problemu potrafisz naprawić drobne usterki techniczne

  • mile widziane - potrafisz obsługiwać komputer (skrzynke email oraz pakiet MS Office)

  • mile widziane - uprawnienia SEP do 1 kV

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie - wybór należy do Ciebie!

  • Stabilne zatrudnienie -  poszukujemy pracownika na długo

  • Praca na nowopowstałym magazynie i biurze

  • Swobodna i dobra atmosfera, zwracamy się do siebie na „Ty” niezależnie od stanowiska,

  • Premie uznaniowe

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy)

  • Godziny pracy od pn do czw 8:00-16:30, w pt 8:00-14:00.

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych: opiekę medyczną, kartę sportową, dofinansowanie z ZFŚS.

  • Wspólne integracje i świętowanie różnych okazji

  • Możliwość podniesienia kwalifikacji - udział w szkoleniach specjalistycznych

Osoby zainteresowane i spełniające wskazane wyżej wymagania zapraszamy do kontaktu oraz złożenia swojego CV.

Lokalizacja

Domasław,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Domasław
ID: 918751107