2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Białołęka
Dodane 08 maja 2024

Konserwator budynku - osiedla ( technik, hydraulik, elektryk)

Wynagrodzenie

4 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży technicznej obsługi nieruchomości aktualnie poszukuje osób na stanowisko konserwatora osiedla mieszkaniowego

Opis stanowiska :

• Bieżące utrzymanie w należytym stanie technicznym instalacji technicznych znajdujących się w budynku

• Wykonywanie przeglądów, usuwanie awarii i prowadzenie i napraw instalacji hydraulicznych WOD –KAN (CO, ZW, CWU)

• Wykonywanie napraw instalacji elektrycznej w budynkach i terenie zewnętrznym

• Wykonywanie drobnych prac ślusarskich, montażowych i napraw mechanicznych

• Wykonywanie drobnych prac ogólnobudowlanych

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze technicznej budynków,
  • Znajomość instalacji elektrycznych,
  • Umiejętność wykonywania napraw instalacji hydraulicznych,kanalizacyjnych, gazowych ( stal.PP,) -warunek konieczny
  • Uprawnienia SEP
  • Samodzielność ,dyspozycyjność, zaangażowanie
  • Prawo jazdy kategorii „B”,
  • Dbałość o powierzone mienie,

Mile widziane:

  • Umiejętność napraw i znajomość automatyki bram garażowych i szlabanów wjazdowych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Szkolenia i rozwój zawodowy,
  • Przyjazną atmosferę.
  • Samochód i telefon służbowy

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV za pomocą formularza kontaktowego wraz z załączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 678575934