2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Świętokrzyskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Jędrzejów
Quickpack
Dodane 28 maja 2024

Konserwator budynków

Lokalizacja

Jędrzejów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Quickpack Polska Sp. z o.o.,

lider w produkcji i dystrybucji jednorazowych produktów dla gospodarstw domowych, właściciel marki viGO!, poszukuje osoby na stanowisko :

Miejsce zatrudnienia : Jędrzejów, woj. Świętokrzyskie

Zakres obowiązków

  • Utrzymanie obiektów w stanie pełnej sprawności technicznej

  • Drobne naprawy bieżące i kontrola stanu infrastruktury budynków

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do prowadzonych prac

  • Inicjowanie dodatkowych prac i rozwiązań w obiektach

  • Współpraca z innymi pracownikami, działami i podmiotami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wiedza z zakresu instalacji elektrycznych

  • Umiejętność wykonywania prac z zakresu ślusarskiego oraz prac wykończeniowych

  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów

Co oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem w swojej branży

  • Pracę w młodym, ambitnym i nastawionym na rozwój zespole

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów i dużą swobodę w działaniu

  • Konkretne i wymierne wsparcie rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy

Podania oraz CV prosimy kierować na adres:

Quickpack Polska Sp. z o.o.

Ul. Przemysłowa 47, 28-300 Jędrzejów

Tel: 41 386 59 00

Lokalizacja

Jędrzejów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Jędrzejów
ID: 918228498