2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Siedlce
Dodane 20 maja 2024

Konserwator - Arche Siedlisko

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

GRUPA ARCHE w związku z dynamicznym rozwojem projektu Arche Siedlisko zatrudni osobę na stanowisko Konserwator.

Arche Siedlisko to projekt społeczny, którego celem jest umożliwienie poznania niezwykłych miejsc i ludzi w wygodnej i samoobsługowej formule ecoboxów. Pomysł zrodził się z potrzeby przebywania wśród natury, w sposób niewymuszony, w miejscach nieoczywistych, z dala od tych z pierwszych stron gazet, za to blisko lokalnych tradycji i społeczności.

Jeżeli jesteś osobą sumienną i zaangażowaną, lubisz pracę zespołową, potrafisz dobrze organizować własny czas pracy dołącz do naszego zespołu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - dokonywanie systematycznych przeglądów siedlisk - suwanie wszelkich usterek technicznych oraz ogólny nadzór nad sprawnością techniczną siedlisk - wykonywanie drobnych prac remontowych - utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach oraz wokół budynków - dbanie o sprawność instalacji wodno-kanalizacyjnej w ramach możliwości technicznych, a zwłaszcza o szczelność kranów, syfonów i spłuczek oraz drożność kanalizacji - dbanie o bezpieczny stan sieci elektrycznej, wyłączników, gniazd, puszek rozdzielczych, lamp i innych odbiorników prądu - dokonywanie napraw i wymiany zamków - dokonywanie drobnych napraw stolarki okiennej - wymiana żarówek, naprawa gniazd wtykowych i wyłączników świetlnych - naprawa urządzeń sanitarno – kanalizacyjnych i sanitarnych w razie potrzeby

- pielęgnacja zieleni - dbałość o ład i porządek w miejscu pracy - dbałość o konserwację i właściwą eksploatację powierzonych narzędzi - wykonywanie innych czynności wynikających z potrzeb funkcjonowania siedlisk

NASZE WYMAGANIA:

  • m.in. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

  • gotowość do wyjazdów służbowych

  • praktyczna wiedza z zakresu prowadzenia prac konserwacyjnych

  • znajomość obsługi elektronarzędzi

  • konsekwentne dążenie do wyznaczonego celu

  • bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy

  • zdolność do pracy zespołowej oraz pod presją czasu

  • odpowiedzialność za powierzone zadania

  • kreatywność i zaangażowanie

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm

  • szerokie i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego

  • niezbędne narzędzia pracy

  • dodatkowe benefity

  • wsparcie ze strony pozostałych współpracowników

    Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie CV

    z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez Arche S.A.”

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 879650145