2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Kutno
MONIKA GRODECKA
Dodane 13 maja 2024

konfekcjoner -pakowacz mroźnia

Lokalizacja

Kutno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujesz pracy od poniedziałku do piątku? Jesteś otwarty/a na pracę w mroźni?

Dla naszego Klienta - magazynu mroźni poszukujemy kandydatów na sezon 2024!

Jesteś zainteresowany/a ofertą? Zgłoś się do Randstad i zacznij z nami pracę!!!

oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę tymczasową (ZUS, ubezpieczenie, chorobowe)
  • Zatrudnienie na pełen etat
  • Posiłek regeneracyjny

zadania

  • Będziesz odpowiedzialny za pakowanie produktów zgodnie ze standardami i procedurami firmy.
  • Twoje codzienne obowiązki obejmują kontrolę jakości, obsługę maszyn do pakowania, utrzymanie czystości na stanowisku pracy oraz przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

oczekujemy

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Badań sanitarnych
  • Sumienność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Gotowość do pracy w mroźni - temperatura ok -20 stopni Celsjusza (praca w specjalistycznej odzieży termicznej, przerwy co 1,5 h pracy)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kutno,

Łódzkie

Łódzkie, Kutno
ID: 913651374