2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Ożarów Mazowiecki
Dodane 19 kwietnia 2024

Konfekcjoner Etykiet / Operator Maszyny Przewijającej - stawka 30 zł/h

Wynagrodzenie

30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Aktualnie dla naszego Klienta międzynarodowego lidera przemysłu drukarskiego poszukujemy osób na stanowisko: Konfekcjoner Etykiet / Operator Maszyny Przewijającej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,

  • stawka godzinowa w wysokości 30 zł/h brutto,

  • pracę w systemie 3- zmianowym (od poniedziałku do piątku),

  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach organizacyjnych,

  • wolne weekendy,

Obowiązki:

  • przewijanie i cięcie etykiet (na maszynie) na role o wymaganej wielkości,

  • sprawdzanie zgodności danych produktu z wymaganiami klienta (kontrola jakości),

  • odpowiednie potwierdzanie wykonanych zadań w dokumentacji zleceń produkcyjnych.

Wymagania:

  • chęć do pracy, gotowość do pracy fizycznej,

  • dokładność/skrupulatność,

  • podstawowa umiejętność obsługa komputera.

Jeśli zainteresowała Cię oferta zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 663 222 410 albo do aplikacji poprzez portal OLX.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ożarów Mazowiecki
ID: 903175171