2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Białystok
  7. Obsługa produkcji - Nowe Miasto
Dodane 25 kwietnia 2024

Konfekcja/Kobiety/Pakowanie wyrobu gotowego

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Nowe Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Partner in Pet Food Poland, lider w branży produkcji karmy dla zwierząt, w związku z nowymi inwestycjami i zwiększeniem ilości linii produkcyjnych, poszukuje kobiet na stanowisko pakowania wyrobów gotowych w zakładzie w Białymstoku przy ul. Octowej 1:

Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie - umowa o pracę bezpośrednio u Pracodawcy

·         pensję zawsze na czas

·         premię uznaniową

·         dodatek za pracę na nocną zmianę

·         darmowe posiłki

·         pakiet benefitów

·         wszystkie wolne weekendy i święta

·         dogodny dojazd

Twoje obowiązki:

·         pakowanie produktów

·         układanie produktów w opakowaniach zbiorczych

·         tworzenie zestawów z produktów

Oczekujemy:

·         zaangażowania w powierzone obowiązki

·         odpowiedzialności za powierzone zadania

·         sumienności i rzetelność

·         posiadanie książeczki Sanepid lub gotowość do jej wyrobienia

·         gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem portalu OLX lub kontakt telefoniczny pod numerem 512 255 576.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Nowe Miasto
ID: 907439312