2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Poznań
  6. Praca za granicą - Stare Miasto
Monika Maślankiewicz
Dodane 29 kwietnia 2024

kompletowanie zamówień/order picker - holandia

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Poszukujesz pracy w Holandii? Posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym, a praca chodząca nie stanowi dla Ciebie problemu? Możemy zaproponować Ci udział w rekrutacji na stanowisko pracownika magazynu- zaaplikuj na nasze ogłoszenie!

Nie odpowiada Ci konkretnie ta oferta? Poinformuj o tym konsultanta podczas rozmowy telefonicznej- co tydzień mamy inne oferty pracy- w przypadku każdej są dwie cechy wspólne- szybki proces rekrutacji i wynagrodzenie wypłacane co tydzień!

oferujemy

  • pracę na podstawie holenderskiej umowy o pracę za pośrednictwem największych agencji pracy w Holandii: Randstad lub Tempo-Team
  • zorganizowane zakwaterowanie
  • zapewniony dojazd do pracy
  • dodatkowo płatne nadgodziny oraz dodatki do pracy zmianowej
  • opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu

zadania

  • praca ze skanerem
  • przetwarzanie i sortowanie przychodzących zamówień
  • kompletowanie zamówień
  • kontrola jakości przesyłek

oczekujemy

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • gotowości podjęcia pracy magazynowej w systemie zmianowym
  • dyspozycyjności do wyjazdu za granicę na min 8 tygodni
  • mile widziane posiadanie wcześniejszego doświadczenia w pracy w Holandii lub pracy magazynowej
  • prawo jazdy kat. B jest dodatkowym atutem

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 910301089