2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Małopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Nowy Sącz
Dodane 15 kwietnia 2024

Kompleksowa obsługa i prowadzenie sklepu internetowego B2B

Wynagrodzenie

3 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy znanym na rynku obuwniczym dystrybutorem obuwia damskiego męskiego  i dziecięcego ,produkujemy pod markami własnymi takimi jak evento , news , unisoft oraz na zlecenie innych firm .Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski .

 Poszukujemy osoby  do prowadzenia sprzedaży obuwia B2B  poprzez platformę "Idosell"

Mile widziane doświadczenie w branży modowej a szczególnie rynku obuwniczego . Szukamy osoby ambitnej i sumiennej, która chce się rozwijać zawodowo, wierzymy że zaangażowanie i zaufanie to jeden z kluczy do sukcesu.

 Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowe prowadzenie sklepu on-line B2B

  • Profesjonalna obsługa klienta przez e-mail i telefon.

  • Wystawianie dokumentów sprzedaży: WZ ,FV ,paragon

  • Wystawianie listów przewozowych

Nasze wymagania:

  • znajomość pakietu MS Office

  • znajomość obsługi programów graficznych

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • poczucie estetyki

  • elastyczność, samodzielność w pracy

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu.

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • Umowa na pełny etat

  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań

  • Praca w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Miejsce pracy Nowy Sącz ul. Chopina 7

 Jeśli jesteś zainteresowany/a , prześlij proszę swoje CV .Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami w celu umówienia spotkania .

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 891846958