2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Praga-Południe
Dodane 10 maja 2024

Klub muzyczny Explosion zatrudni osoby do pracy za barem

Wynagrodzenie

2 500 - 3 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

Klub muzyczny Explosion na Pradze Południe ( gocław ) poszukuje osób , które chcą dołączyć do naszego zespołu barmanskiego.

Praca głownie w weekendy a także sporadycznie w tygodniu głównie w przypadku świąt i dni powszechnie uznawane za wolne od pracy.

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż asortymentu jaki jest na barze
  • sporządzanie drinków i ich sprzedaż
  • kontakt z klientem, sugerowanie i doradzanie co może zakupić na barze
  • Poszukujemy osób :

    -) chętnie uczących się i szybko przyswajających nową wiedzę,

    -) komunikatywnych o miłej aparycji , nie bojących się rozmawiać z ludźmi

    -) zorganizowanych, energicznych, umiejących w chwilach "tabaki" szybko obsługiwać gości

    -) zdecydowanych do pracy w każdy weekend w godzinach wieczornych , uczciwych oraz koleżeńskich

    -) szukających pracy dodatkowej/dorywczej ( około 8-10 dni w miesiącu )

    Oferujemy wynagrodzenie na dobrym poziomie , zapewniamy szkolenia dla osób, które nigdy nie pracowały za barem, możliwość podniesienia swoich umiejętności barmańskich, umowę zlecenie, pracę w młodym zespole.

    Jeżeli uważasz, że spełniasz nasze wymagania i chciałabyś/chciałbyś dołączyć do naszego zespołu proszę o przesłanie cv poprzez olx lub bezpośrednio na naszego emaila

    Mazowieckie

    Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
    ID: 727144192