2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gdańsk
  6. Pozostałe oferty pracy - Orunia - Św. Wojciech - Lipce
Dodane 09 kwietnia 2024

klasyfikator odpadów

Wynagrodzenie

5 000 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Orunia - Św. Wojciech - Lipce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

FirFirma HONEST Karol Kleniewski zatrudni pracownika fizycznego – klasyfikatora odpadów

Zakres obowiązków:

Ewidencja odpadów, dokonywać ścisłej klasyfikacji odpadów zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska w sprawie katalogu odpadów.

Wymagania:

  • Rzetelne wykonywanie prac zleconych przez przełożonego;

  • Przestrzeganie zasad BHP;

  • Mile widziane doświadczenie w branży gospodarki odpadami

Oferujemy:

  • Praca na podstawie umowy o pracę, umowy zlecenia

  • Wynagrodzenie od 5000 do 5400 brutto

  • praca w Gdańsku na terenie firmy

Informacje o firmie Jesteśmy firmą z tradycjami działającą na rynku pomorskim od 2007 r. Głównym profilem działalności firmy jest szeroko pojęta gospodarka odpadami. Posiadamy zintegrowane pozwolenia dotyczące gospodarki odpadami (transport, zbieranie, przetwarzanie). Gwarantujemy przyjazne dla środowiska postępowanie z odpadami rzetelnie wypełniając obowiązki zawarte w ustawie o odpadach zapobiegając i zmniejszając negatywny wpływ na środowisko naturalne.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Orunia - Św. Wojciech - Lipce
ID: 829800282