2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Śródmieście
Dodane 01 maja 2024

Kieruj Procesami z Nami: Poszukujemy OPERATORA PROCESU !

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Twoje zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń
  • Nadzór nad przebiegiem procesu poprzez kontrolę pracy maszyn i jakości produktu
  • Zapewnienie ciągłości produkcji na linii produkcyjnej poprzez usuwanie drobnych awarii
  • Aktywne uczestnictwo w programach usprawnień
  • Szkolenie nowych pracowników
  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym
Czego od Ciebie oczekujemy:
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w obszarze produkcyjnym
  • Zmysł techniczny
  • Samodzielność w działaniu oraz aktywne rozwiazywanie problemów
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Znajomość technologii produkcji spożywczej mile widziane
    Oferujemy :
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o prace!
  • Zatrudnienie w Międzynarodowej Firmie
  • Wynagrodzenia od  5000-5300 zł brutto w zależności od doświadczenia
  • Do 10% premii za frekwencji
  • Godzinę nocne opłacane 25%
  • Niedziele płatne dodatkowo 130 zł brutto
  • Dofinansowanie do posiłków na terenie stołówki pracowniczej!
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Benefity pozapłacowe (Luxmed, ubezpieczenie Generali, Multisport)
  • Darmowy dojazd m.in Wrocław, Dzierżoniów, Bielawa, Pieszyce, Strzelin, Niemcza, Henryków, Ziębice, Żórawina, Łagiewniki, Kobierzyce

Miejsce pracy: Bielany Wrocławski ​​​​​​​

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 914169919