2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Lubelskie
  6. Manager restauracji - Lublin
Dodane 08 maja 2024

Kierownika zmiany do restauracji

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

KIEROWNIKA ZMIANY do restauracji zatrudnimy

ZADANIA:

•Zapewnienie najwyższej jakości obsługi Gości i dbałość o standard serwowanych produktów na prowadzonej zmianie,

•Budowanie pozytywnego wizerunku restauracji

•Organizowanie oraz koordynowanie pracy prowadzonego zespołu,

•Rozwijanie pracy zespołowej, prowadzenie szkoleń i instruktaży dla pracowników,

•Zapewnienie terminowego przepływu informacji i prawidłowej komunikacji w zespole,

•Sporządzanie raportów kasowych i ich rozliczanie,

•Realizowanie wyznaczonych celów biznesowych,

•Budowanie i utrzymywanie dobrej współpracy w dziale F&B oraz z hotelem

OCZEKIWANIA

•Doświadczenie w dziale Konferencji i Bankietów,

•Pasja do hotelarstwa i gastronomii, kreatywność

•Wysoka kultura osobista oraz zorientowanie na świadczenie usług na najwyższym poziomie,

•Doskonała organizacja pracy własnej i prowadzonego zespołu,

•Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętność pracy w zespole,

•Umiejętność planowania, analitycznego myślenia oraz pracy pod presją czasu,

•Samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w powierzone obowiązki,

•Rzetelność, terminowość oraz dbałość o szczegóły,

•Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

OFERUJEMY

•Stabilne zatrudnienie w oparciu o formę współpracy zgodną z Twoimi preferencjami,

•Możliwość wpływu na kierunek rozwoju restauracji

•Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w szkoleniach organizowanych przez restaurację

•Przyjazną atmosferę pracy w pełnym pozytywnej energii i zgranym zespole,

•Posiłki pracownicze,

•Paczki świąteczne,

•Parking dla pracowników.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 916885769