2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Dolnośląskie
  6. Manager restauracji - Wrocław
  7. Manager restauracji - Stare Miasto
Anna Majewska
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierownik Zmiany weekendowej Wrap Me Wroclavia / Pasaż Grunwaldzki

Wynagrodzenie

29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Dołącz do zespołu Wrap Me by Salad Story jako Kierownik Zmiany weekendowej w restauracji we Wrocławiu w galerii handlowej Wroclavia lub w Pasażu Grunwaldzkim

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem i dbanie o pozytywną atmosferę w restauracji
  • Budowanie sprzedaży i pozytywnych relacji z naszymi Gośćmi
  • Planowanie sprzedaży, analiza wyników i poszukiwanie nowych możliwości

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w gastronomii
  • Pozytywne nastawienie do realizacji zadań i celów sprzedażowych
  • Elastyczność i otwartość na zmiany

To oferujemy:

  • Stawkę od 29,2 brutto / h
  • Elastyczny czas pracy
  • Posiłek pracowniczy za symboliczna opłatą
  • Solidne szkolenie przygotowujące do objęcia stanowiska
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Premie za osiągane wyniki
  • Premie za polecenie przyjaciela do pracy
  • Perspektywy dalszego rozwoju zawodowego
  • Dofinansowanie do karty Multisport oraz pakietu medycznego Medicover

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, nie zwlekaj i wypełnij formularz! :)

Informujemy, ze zapoznamy się z każdą otrzymaną aplikacją i skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 909647035