2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Małopolskie
  6. Zarządzanie produkcją - Kraków
  7. Zarządzanie produkcją - Podgórze
Dodane 21 maja 2024

Kierownik zmiany w zakładzie obróbki płyty / Brygadzista

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Do naszego zakładu produkcyjnego, wydział obróbka płyty zatrudnimy pracownika na stanowisko: Kierownik zmiany w zakładzie obróbki płyty/ Brygadzista

Miejsce pracy: ul. Dobry Początek Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem produkcyjnym ok. 20-25 osób

  • Dbanie o prawidłowy przebieg procesów produkcyjnych

  • Dbanie o terminowość realizacji zleceń - krótkie terminy

  • Planowanie pracy na poszczególnych stanowiskach

  • Układanie grafików/ kalendarza

  • Wyznaczanie zadań i ich egzekwowanie

  • Standaryzacja pracy

  • Dbanie o ergonomię na stanowiskach pracy i maksymalne wykorzystanie mocy produkcyjnych maszyn

  • Współpraca z działem zakupów

  • Współpraca z spec ds. kontroli jakości

  • Utrzymanie standardów BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziane wyższe

  • Zarządzanie przez system

  • Produkcja nietypowa - duża zmienność

  • Znajomość obsługi excela, znajomość systemów ERP - mile widziana

  • Doświadczenie w zarządzaniu produkcją – obróbka płyty, min. 3 lata

  • Umiejętności z zakresu zarządzania zespołem

  • Umiejętności komunikacyjne oraz przywódcze

  • Umiejętność pracy pod presja czasu i dostosowania się do zmieniających się warunków

  • Zdolność podejmowania decyzji

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej firmie, zaawansowanej technologicznie

  • Stabilne zatrudnienie

  • Praca w systemie dwuzmianowym,

  • Opiekę medyczną finansowaną przez Pracodawcę

  • Własną salę fitness – możliwość realizacji pasji sportowych

  • Spotkania integracyjne

  • Bezpłatny parking

  • Prywatna opieka medyczna

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 916652782