2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Małopolskie
  6. Manager restauracji - Kraków
  7. Manager restauracji - Podgórze Duchackie
AmRest
Dodane 25 kwietnia 2024

Kierownik Zmiany w restauracji Burger King Kraków Bonarka

Wynagrodzenie

5 200 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze Duchackie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Minęło już ponad 60 lat od otwarcia pierwszej restauracji Burger King. W tym czasie powstała marka, która swój sukces zawdzięcza przede wszystkim swoim pracownikom. To właśnie dzięki nim jesteśmy obecni w 65 krajach, a marka Burger King stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Nie przez przypadek - Burger King to miejsce dla tych, którzy kochają burgery, potrafią czerpać radość ze wszystkiego, co robią i dzielić się nią z innymi i wreszcie - są głodni wyzwań!

Zostań jednym z nas. Dołącz do zespołu Burger King jako:

KIEROWNIK ZMIANY

Twój zakres obowiązków:

  • Jest odpowiedzialny za wizerunek restauracji i zapewnienie najwyższych standardów obsługi gościa poprzez doskonałe prowadzenie zmiany
  • Dbanie o pozytywną atmosferę na zmianie, motywowanie i docenianie pracowników tak aby osiągali jak najlepsze wyniki, a każdy dzień pracy był dla nich przyjemnością
  • Zarządzanie jednym z dwóch obszarów: Produkt lub Funkcjonalność.
  • Jest odpowiedzialny za planowanie i optymalizowanie wybranych kategorii kosztowych jak również analizę osiąganych rezultatów

Nasze wymagania:

  • Doświadczeni w pracy związanej z obsługa klienta
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Gotowość do nauki i nowych wyzwań
  • Posiadanie dużych pokładów pozytywnej energii, zapału i kreatywności
  • Dążenie do ciągłego rozwoju zawodowego i osobistego

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie
  • Wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię za wyniki i osiągnięcia
  • Bogaty pakiet benefitów – wybieraj spośród setek świadczeń (Multisport, MyBenefit i inne)
  • Zniżki na Twoje ulubione produkty Burger King, Pizza Hut, KFC i Starbucks
  • Posiłek pracowniczy w atrakcyjnej cenie
  • Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb
  • Indywidualne szkolenie wprowadzające Cię do nowej roli
  • Ciekawe szkolenia z zakresu zarządzania i rozwoju osobistego
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Prawdziwie królewską atmosferę!

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Pracowniczy program oszczędnościowy
  • Karta Multisport
  • Pakiety ubezpieczeń: ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie NNW,
  • Platforma kafeteryjna
  • Zniżka na produkty firmy AmRest

Obiecujemy Ci pracę, w której każdy dzień jest pełen wyzwań i codziennie uczysz się czegoś nowego. Dołącz do zespołu tworzonego przez ludzi pełnych energii, w rozwijającym się brandzie, w miejscu, którym możesz być po prostu sobą!

Brzmi interesująco? Prześlij do nas swoje CV!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Kraków, Podgórze Duchackie
ID: 911033170