2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Małopolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Konary
Dodane 22 maja 2024

Kierownik Zmiany w Konarach (od 5077 zł do 7000 zł brutto)

Lokalizacja

Konary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

LEWIATAN MARKET SP. Z O.O.

Kierownik Zmiany

Miejsce pracy: KONARY

Prężnie rozwijająca się firma, znanej marki handlowej Lewiatan istniejąca na rynku od 1999 roku, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisko: KIEROWNIK ZMIANY

Na czym polega praca:

·         Praca na Sali sprzedaży i zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta,

·         Planowanie i organizowanie pracy zespołu,

·         Zapewnienie standardów jakości w sklepie,

·         Zadbanie o higienę na stanowisku pracy,

·         Dbanie o asortyment i ekspozycję towarów,

·         Odpowiedzialność za realizację procesów i zapewnienie standardów funkcjonowania sklepu,

·         wsparciu Kierownika Sklepu w realizacji planów sprzedaży

·         wsparciu Kierownika Sklepu w pracach administracyjnych dotyczących sprzedaży i funkcjonowania sklepu.

Czego oczekujemy:

·         samodzielności oraz wysokich zdolności organizacji pracy własnej oraz członków zespołu,

·         wysokich umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych,

·         inicjatywa i przedsiębiorczość w działaniu,

·         gotowości w podejmowaniu decyzji.

W zamian oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·         atrakcyjne wynagrodzenie,

·         samodzielność w działaniu i satysfakcję zawodową,

·         pakiet socjalny: paczki świąteczne, wyprawki szkolne, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, pakiet sportowy

·         ambitne zadania i wyzwania,

·         troszczymy się o wysoki komfort pracy.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do aplikowania na adres e-mail. W CV prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Konary,

Małopolskie

Małopolskie, Konary
ID: 918414408