2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Zarządzanie hotelem
  5. Zarządzanie hotelem - Małopolskie
  6. Zarządzanie hotelem - Kraków
  7. Zarządzanie hotelem - Stare Miasto
Dodane 10 kwietnia 2024

Kierownik zmiany w dziale housekeepingu

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

Do hotelu 4* w centrum Krakowa poszukujemy osoby na stanowisko: kierownik zmiany w dziale housekeepingu

Godziny pracy: 7:30-15:30, 9-17, 10-18

Lokalizacja: dzielnica Kazimierz

Zakres obowiązków:

  • Organizowanie, koordynowanie i nadzorowanie pracy pań pokojowych

  • Zapewnienie czystości pokoi i innych pomieszczeń hotelowych

  • Czuwanie nad obiegiem pościeli hotelowej, urządzeń i minibarów

  • Uczestniczenie w inwentaryzacjach

  • Współpraca z działem Recepcji i działem Technicznym

  • Prowadzenie obowiązującej dokumentacji

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu

  • Rzetelność, odpowiedzialność, dokładność

  • Zdolność do pracy pod presją czasu

  • Dyspozycyjność - również w weekendy i święta

  • Znajomość obsługi komputera oraz Microsoft Office

Oferujemy:

  • Początkowo umowę zlecenie, następnie umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, wyżywienie pracownicze)

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Zniżki na firmowe usługi

  • Komfortowe warunki pracy w prestiżowym obiekcie

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 910846228