2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Małopolskie
  6. Pozostałe - Kraków
  7. Pozostałe - Stare Miasto
Dodane 30 kwietnia 2024

Kierownik zmiany restauracji/ Supervisor F&B

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

12 | 14 Stradom House, Autograph Collection znajduje się w wyjątkowym budynku przesiąkniętym bogatą historią, położonym pomiędzy starym miastem a dzielnicą żydowską. 125 pokoi zostało odtworzonych w nowoczesnym miejscu.

Będąc częścią Marriott International Group, naszym celem jest stworzenie stylu życia z ekskluzywnymi i eleganckimi udogodnieniami. Począwszy od centrum odnowy biologicznej połączonego z najnowocześniejszą siłownią.

Projekt obejmuje również kilka restauracji będących sceną dla bezkompromisowych wrażeń kulinarnych, skupiających się na owocach morza oraz oferujących wielokulturową kuchnię śródziemnomorską.

Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Supervisora F&B/ Kierownika zmiany restauracji

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracą personelu – ustalanie pracy podległego zespołu, wyznaczanie i rozliczanie z powierzonych zadań.

  • Dbałość o odpowiedni wystrój oraz porządek w departamencie F&B.

  • Odpowiedzialność za jakość i dostępność serwowanych potraw we współpracy z Szefem Kuchni, Managerem Baru i Kadra Kierowniczą.

  • Koordynowanie działań zespołu w oparciu o Agendy wydarzeń w Hotelu, a także rezerwacji indywidualnych.

  • Podejmowanie działań poprawiających wizerunek restauracji.

  • Przestrzeganie systemu HACCP.

  • Nadzór nad gospodarką magazynową.

  • Obsługa gości według najwyższych standardów w Hotelu 5*.

  • Rozliczanie i zamykanie zmiany w departamencie F&B.

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność.

  • Wysoka kultura osobista oraz prezencja.

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego.

  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z Gośćmi.

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy.

  • Pozytywne nastawienie.

  • Odpowiedzialność.

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub zlecenie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Bardzo dobre warunki pracy.

  • Wdrożenie i pełne wsparcie przy wprowadzaniu w powierzone obowiązki, szkolenia.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Pracę w renomowanym obiekcie.

  • Miłą atmosferę.

  • Zniżki pracownicze, pakiet świadczeń socjalnych, benefity.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 869347787