2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Śląskie
  6. Zarządzanie produkcją - Częstochowa
  7. Zarządzanie produkcją - Dźbów
Kubara Sp. z o.o.
Dodane 11 czerwca 2024

Kierownik Zmiany Produkcji, Produkcja, Dobra Kaloria

Lokalizacja

Częstochowa, Dźbów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dobra Kaloria powstaje w rodzinnej firmie z Częstochowy, która istnieje na polskim rynku od 1993 roku. Dziś pracuje w niej już drugie pokolenie, a trzecie ochoczo włącza się w testowanie nowości!

Dzięki zgranej i zaangażowanej ekipie, osiągamy sukcesy, zdobywając coraz większe uznanie wśród klientów.

Jeśli szukasz miejsca pracy, które oferuje stabilne zatrudnienie, rozwój zawodowy oraz przyjazne środowisko, to Dobra Kaloria jest idealnym miejscem dla Ciebie. Dołącz do naszego zespołu, gdzie każdy pracownik ma możliwość aktywnego uczestnictwa w procesie tworzenia produktów.

 Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Zmiany Produkcji

TO OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę? Oczywiście. U nas nie musisz martwić się o stabilne zatrudnienie i regularne wynagrodzenie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie? Tak, plus do tego przejrzysty system premiowy.

  • Rozwój? Jest dla nas najważniejszy! Cenimy sobie awanse wewnętrzne i rozwój kompetencji naszych pracowników!

  • Benefity? Mamy to! Między innymi: finansowane ubezpieczenie grupowe, współfinansowaną prywatna opieka medyczna, comiesięczną paczkę produktów.

  • Przyjazna atmosfera w pracy? Nie inaczej! W Dobrej Kalorii najważniejsi są ludzie.

  • Czegoś brakuje? Otwarta komunikacja to nasz priorytet, więc pytaj śmiało.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Organizowanie oraz koordynowanie pracy podległego zespołu pracowników.

  • Odpowiedzialność za realizację zleceń produkcyjnych z zachowaniem wysokich norm jakościowych oraz dbałością o wskaźniki KPI.

  • Nadzór nad przebiegiem pracy zgodnie z ustalonym harmonogramem oraz z uwzględnieniem przepisów BHP.

  • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych w oparciu o firmowe standardy oraz inicjowanie działań mających na celu optymalizację procesów w podległym obszarze.

  • Przeprowadzanie cyklicznych ocen oraz szkoleń dla pracowników.

  • Zatwierdzanie grafików pracy dla podległej zmiany z zachowaniem przepisów zawartych w Kodeksie Pracy.

  • Współpraca z działami wspierającymi Produkcję oraz dbanie o odpowiedni przepływ informacji oraz dokumentów.

NASZE WYMAGANIA:

  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, ustalania priorytetów oraz rozwiązywania problemów.

  • Dobra organizacja pracy własnej oraz podległych pracowników.

  • Znajomość obsługi komputera (MS Word, MS Excel).

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie oraz zdolności komunikacyjne, umiejętność kierowania zespołem.

  • Nastawienie na realizację celów oraz terminowe wykonywanie zadań.

  • Prowadzenie procesów produkcyjnych zgodnie z przyjętą technologią oraz obowiązującymi procedurami.

Dołącz do nas i wspólnie z nami buduj przyszłość Dobrej Kalorii!

#ZawszeDobra od 30 lat

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Dźbów
ID: 919839015