2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Zachodniopomorskie
  6. Manager restauracji - Szczecin
  7. Manager restauracji - Majowe
Dodane 09 kwietnia 2024

Kierownik zmiany NORTH FISH Szczecin Outlet

Wynagrodzenie

4 900 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Majowe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyKadra kierownicza

Opis

OPIS

KIEROWNIK ZMIANY W RESTAURACJI NORTH FISH - Outlet Szczecin

Opis:

Miejsce pracy: Restauracja North Fish Outlet

Umowa o pracę/Umowa zlecenie

Pełny etat/pół etatu

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie najlepszej jakości produktu i obsługi Gości,

  • efektywne zarządzanie zespołem w trakcie prowadzonej zmiany,

  • zapewnienie zadowolenia Gości z czystości i utrzymania restauracji,

  • wykorzystywanie dostępnych systemów i narzędzi w celu budowy marży i kontroli kosztów produktu,

  • wprowadzanie pozytywnej atmosfery,

  • motywowanie pracowników do osiągania jak najlepszych wyników.

 Nasze wymagania

  • doświadczenie w gastronomi

  • umiejętność zarządzania zespołem,

  • wiedza na temat budowania sprzedaży i osiągania zaplanowanych celów na swojej zmianie,

  • odwaga do podejmowania decyzji i brania za nie odpowiedzialności,

  • pasja i zaangażowanie,

  •  książeczka/orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych.

 To oferujemy

Dlaczego warto aplikować?

jesteśmy organizacją z polskim kapitałem działającą na rynku kilkanaście lat,

  • możesz liczyć m.in. na profesjonalne wdrożenie oraz systemy i raporty, które pomogą Ci w sprawnym prowadzeniu zmiany,

  • będziesz miał/a wpływ na tworzenie i rozwój zespołu,

  • oferujemy ciekawe systemy premiowe,

  • będziesz miał/a okazję do rozwoju w sieci, która potrafi robić świetną rybę w przyjaznej atmosferze,

  • możesz liczyć na stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • będziesz mógł/ mogła korzystać z naszych produktów w korzystnej cenie,

  • możesz mieć ubezpieczenie na życie oraz pakiet sportowy na preferencyjnych warunkach,

  • dołączysz do firmy, w której cenimy sobie różnorodność.

Administratorem Twoich danych osobowych jest North Food Polska S.A. z siedzibą w Kielcach (25-323) przy Al. Solidarności 36. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji. Będziemy również je przetwarzać w celu prowadzonych rekrutacji w przyszłości, jeśli wyrazisz na to zgodę. Przysługuje Ci prawo do dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania (poprawiania) swoich danych, usunięcia, ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także wycofania zgody. Pełną treść klauzuli informacyjnej znajdziesz pod adresem: www.northfood.pl/obowiazek-informacyjny-praca-w-north-food/

W przypadku zainteresowania udziałem również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez North Food Polska S.A.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami, a nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Majowe
ID: 910502865