2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Mazowieckie
  6. Manager restauracji - Warszawa
  7. Manager restauracji - Włochy
Weronika Wajs
Dodane 24 maja 2024

Kierownik Zmiany Kuchnia Centralna Salad Story Warszawa

Wynagrodzenie

6 100 - 6 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyKadra kierownicza

Dołącz do zespołu Salad Story jako Kierownik Zmiany w Kuchni Centralnej, która mieści się przy ulicy Szyszkowej 35/37 w Warszawie.

Na start oferujemy wynagrodzenie 6100 brutto miesięcznie.

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem i dbanie o pozytywną atmosferę w kuchni
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem kuchni centralnej zgodnie z ustalonymi standardami (nadzór nad stanem technicznym kuchni centralnej, kontrola czystości, prowadzenie dokumentacji HACCP oraz GMP/GHP, kontrola jakości wydawanych produktów do restauracji)
  • Zarządzanie pojazdami dostawczymi
  • Przyjmowanie zamówień z restauracji i przygotowywanie ich zgodnie z dołączanymi dokumentami
  • Optymalizacja kosztów materiałowych m.in. poprzez zmniejszanie strat produkcyjnych i cen towarów oraz zwiększanie jakości surowców i półproduktów
  • Wsparcie zespołu w przygotowywaniu składników potrwa i gotowych produktów

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu kuchnią lub restauracją i zespołem pracowników
  • Doświadczenie w planowaniu, analizie i kontroli wskaźników sprzedażowych
  • Pozytywne nastawienie do realizacji zadań i celów sprzedażowych
  • Elastyczność i otwartość na zmiany

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie - oferujemy umowę o pracę
  • Posiłek pracowniczy za symboliczna opłatą
  • Dopłatę do dojazdów do miejsca pracy w wysokości 120 zł
  • Solidne szkolenie przygotowujące do objęcia stanowiska
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Premie 400-600 zł za osiągane wyniki
  • Premie za polecenie przyjaciela do pracy
  • Perspektywy dalszego rozwoju zawodowego
  • Dofinansowanie do karty Multisport oraz pakietu medycznego Medicover

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, nie zwlekaj i wypełnij formularz! :)

Informujemy, ze zapoznamy się z każdą otrzymaną aplikacją i skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 917382368