2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Zachodniopomorskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Szczecin
  7. Pracownik restauracji fast-food - Pogodno
Dominos Pizza
Dodane 02 maja 2024

Kierownik Zmiany Domino's Pizza Mieszka I

Wynagrodzenie

29 - 31 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Pogodno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studenta, Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierowniczaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Co kryje się za sukcesem jednej z najlepszych na świecie marek restauracyjnych? To ludzie, którzy chcą, aby każdy dzień był lepszy od poprzedniego. To co motywuje ludzi do pozostania z nami, to praca z pełnymi pasji i utalentowanymi współpracownikami, którzy chcą, aby Domino’s było najlepszą siecią pizzerii wszędzie tam, gdzie pojawia się restauracja.

Twoje zadania:

- Współrealizacja celów sprzedażowych poprzez wsparcie zespołu pracującego na zmianie - Aktywna pracą w restauracji - Zarządzaniem zmianą, w celu zapewnienia przestrzegania standardów firmy przez zespół - Wsparcie młodej kadry, która dopiero rozpoczyna przygodę w branży

Nasze oczekiwania:

- Umiejętność zarządzania zespołem i interpersonalne - komunikowanie bieżących celów, wymogów i zasad należy do codzienności na tym stanowisku - Bycie osobą dyspozycyjną, zaangażowaną, sumienną oraz decyzyjną - Aktualna książeczka Sanepid lub chęć jej wyrobienia - Mile widziane posiadanie doświadczenia we współzarządzaniu lokalem gastronomicznym lub prowadzeniu zmiany w lokalu gastronomicznym/stacji benzynowej, sklepie

Oferujemy:

- Wynagrodzenie 29 - 31 zł brutto/h - Pracę na podstawie: umowy zlecenia, umowy B2B, umowy o pracę - Comiesięczny system premiowy - Zniżki na nasze produkty - Zniżka na kartę sportową - Posiłek pracowniczy (pizza za 5zł) - Ubezpieczenie NNW od pierwszego dnia pracy bez dodatkowych opłat - Pracę dostępną od zaraz - Udział w rozwoju w jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku w branży gastronomicznej

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Dokładna lokalizacja
Zachodniopomorskie, Szczecin, Pogodno
ID: 914467959