2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Kujawsko-pomorskie
  6. Pozostałe - Bydgoszcz
Dodane 11 kwietnia 2024

Kierownik Zmiany Domino's Pizza - Bydgoszcz

Wynagrodzenie

29,50 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Co kryje się za sukcesem jednej z najlepszych na świecie marek restauracyjnych? To ludzie, którzy chcą, aby każdy dzień był lepszy od poprzedniego. To co motywuje ludzi do pozostania z nami, to praca z pełnymi pasji i utalentowanymi współpracownikami, którzy chcą, aby Domino’s było najlepszą siecią pizzerii wszędzie tam, gdzie pojawia się restauracja.

Twoje zadania:

- Współrealizacja celów sprzedażowych poprzez wsparcie zespołu pracującego na zmianie

- Aktywna praca w restauracji

- Zarządzaniem zmianą, w celu zapewnienia przestrzegania standardów firmy przez zespół

- Wsparcie młodej kadry, która dopiero rozpoczyna przygodę w branży

Nasze oczekiwania:

- Umiejętność zarządzania zespołem i interpersonalne - komunikowanie bieżących celów, wymogów i zasad należy do codzienności na tym stanowisku

- Bycie osobą dyspozycyjną, zaangażowaną, sumienną oraz decyzyjną

- Aktualna książeczka Sanepid lub chęć jej wyrobienia

- Mile widziane posiadanie doświadczenia we współzarządzaniu lokalem gastronomicznym lub prowadzeniu zmiany w lokalu gastronomicznym/stacji benzynowej, sklepie

Oferujemy:

- Wynagrodzenie 29,50 zł brutto/h

- Pracę na podstawie: umowy zlecenia, umowy B2B

- Posiłek pracowniczy

- Ubezpieczenie NNW od pierwszego dnia pracy bez dodatkowych opłat

- Pracę dostępną od zaraz

- Udział w rozwoju w jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku w branży gastronomicznej

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 911058241