2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Łódzkie
  6. Zarządzanie produkcją - Jedlno Pierwsze
Dodane 29 kwietnia 2024

Kierownik zmiany

Lokalizacja

Jedlno Pierwsze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Kierownik zmiany:

Zakres obowiązków:

• planowanie i nadzorowanie procesów produkcyjnych,

• realizacja wyznaczonych planów produkcyjnych,

• nadzór nad gospodarką materiałową, półproduktami i wyrobami gotowymi,

• dbanie o wysoką jakość wytwarzanych produktów,

• zarządzanie zespołem produkcyjnym,

• monitorowanie, raportowanie realizacji zadań i wyników procesu produkcji,

• wdrażanie nowych rozwiązań w celu usprawniania, optymalizacji procesów produkcji,

• zapewnienie i kontrola bezpieczeństwa pracy na stanowiskach produkcyjnych oraz przestrzegania przepisów BHP,

• odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów i procedur obowiązujących w zakładzie,

• ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

• doświadczenie na podobnym stanowisku,

• umiejętność zarządzania personelem,• mile widziane doświadczenie w branży,

• samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy,

• znajomość MS Word i MS Excel,

• mile widziana znajomość systemu Comarch XL.

Oferujemy:

• Premie uzależnioną od efektów pracy

• Możliwość rozwoju i szkoleń

• Prace w dynamicznie rozwijającej się firmie

Lokalizacja

Jedlno Pierwsze,

Łódzkie

Łódzkie, Jedlno Pierwsze
ID: 911904576