2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Małopolskie
  6. Zarządzanie produkcją - Szaflary
Dodane 09 kwietnia 2024

Kierownik Zmiany

Lokalizacja

Szaflary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zespół Magda Plant-Based poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko Kierownika Zmiany. Jeśli masz doświadczenie w branży spożywczej oraz pasję do efektywnego zarządzania procesami produkcyjnymi to zapraszamy do aplikowania. Dołącz do Nas, jeżeli marzysz o pracy w firmie, gdzie Twoje doświadczenie i pomysły są cenione, a codzienna praca przynosi satysfakcję i rozwój zawodowy.

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za planowanie, organizację i nadzór nad procesem produkcyjnym na przydzielonej zmianie

  • Skuteczne zarządzanie zespołem produkcyjnym i przekazanie zmiany

  • Ciągłe monitorowanie i kontrola jakości produkcji oraz zapewnienie zgodności z normami sanitarnymi i bezpieczeństwa

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych w celu zwiększenia efektywności i  redukcji kosztów

  • Zapewnienie realizacji planów produkcyjnych

  • Współpraca z innymi działami w firmie

  • Raportowanie do Kierownika Produkcji

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży spożywczej

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Znajomość procesów produkcji żywności, umiejętność analitycznego podejścia do problemów

  • Doskonałe zdolności komunikacyjne,

  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem

  • Gotowość do podejmowania szybkich decyzji w dynamicznym środowisku produkcyjnym

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju, na podstawie umowy o pracę, w Szaflarach - malowniczym zakątku Polski, w otoczeniu aż 4 Parków Narodowych (odległość każdego do 30km): Tatrzański, Pieniński, Babiogórski i Gorczański

  • Pakiet medyczny

  • Wsparcie przy relokacji/pakiet relokacyjny

  • Stanowisko w rozwijającej się firmie, wśród ludzi odważnych i szybko decyzyjnych, ceniących partnerskie i szczere relacje w zespole

  • Realna możliwość rozwoju - nie powstrzymujemy apetytu :)

  • Praca nad projektami które są ważne społecznie

  • Rzeczywisty wpływ na rozwój firmy

  • Widok na Tatry z okna firmy :)

Możesz wspierać Zespół, dla którego misja i wartości są czymś więcej niż tylko plakatem powieszonym na ścianie!

Efekty Twojej pracy, będzie można oceniać na półkach sklepowych największych sieci handlowych w kilkunastu krajach świata.

I naprawdę będziesz miał/a się czym pochwalić znajomym i rodzinie :) Jeśli jesteś gotowy/a na nowe wyzwania, prześlij swoje CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Administratorem danych jest Magda Plant-Based z siedzibą w Szaflarach. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celach rekrutacyjnych.

Lokalizacja

Szaflary,

Małopolskie

Małopolskie, Szaflary
ID: 901277731