2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Świętokrzyskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Kielce
Dodane 25 kwietnia 2024

Kierownik Zespołu Sprzedaży

Wynagrodzenie

7 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja onlineKadra kierownicza

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy NN istniejącej od 177 lat. W Polsce aktywnie od 30 lat. W swojej branży plasujemy się na podium najlepszych firm, wyróżniając się na rynku jakością obsługi Klientów.

Lata działalności, doświadczenia i profesjonalizmu zaowocowały stworzeniem prostych i przyjaznych produktów. Ich szeroki wachlarz, elastyczne dopasowanie do Klienta, dobrze wyszkolona i uczciwa kadra pozwala nam nie tylko utrzymać, ale i wzmacniać pozycję lidera w branży.

Poznaj te i inne nasze wartości dołączając do naszego zespołu.

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie zespołu sprzedażowego

  • wsparcie, mentoring i szkolenia przedstawicieli celem osiągania założonych celów biznesowych.

  • rekrutacja i wdrożenie nowych członków zespołu

  • dbanie o rozwój i motywację zespołu

Nasze wymagania

  • ambitni i przedsiębiorczy kandydaci z doświadczeniem w budowaniu zespołu lub chcący je zdobyć

  • łatwość w nawiązaniu i utrzymaniu relacji (zarówno z Klientami jak i pracownikami)

  • wykształcenie min. średnim

  • otwartość na nowe wyzwania

  • kreatywność w działaniu

To oferujemy

  • WSPARCIE DOŚWIADCZONEGO ZESPOŁU(oddam w dobre ręce doświadczony zespół sprzedaży)

  • współpracę w ogólnopolskim środowisku w atmosferze wsparcia

  • atrakcyjne dochody (składające się z podstawy, premii i bonusów)

  • zadaniowy czas pracy (nie wymagamy 40h tygodnia pracy)

  • przejrzystą i realną ścieżkę rozwoju kariery zawodowej

  • szeroki pakiet szkoleń (inwestycja w rozwój to nasz priorytet)

  • dodatkowe benefity (np. pakiet medyczny, karta multisport, ubezpieczenie grupowe)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 911045013