2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Piła
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierownik Zespołu Serwisu kurierskiego - Inpost Piła

Wynagrodzenie

8 500 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piła

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaKadra kierownicza

Firma InPost, Oddział Piła jeden z liderów w branży kurierskiej oraz lider w branży paczkomatów w związku z dużym rozwojem firmy poszukuje pracowników na stanowisko Kierownik Zespołu Serwisu kurierskiego.

Czego oczekujemy:

  • nastawienia na realizację celów,

  • umiejętności zarządzania zespołem (min. 2 lata doświadczenia),

  • doświadczenia w branży logistycznej/kurierskiej/transportowej,

  • samodzielnego podejmowania decyzji,

  • umiejętności pracy w warunkach stresowych,

  • zdolności interpersonalnych, organizacyjnych i przywódczych,

  • doświadczenia w pracy przy projektach,

  • umiejętności dostosowania się do zmian i zarządzanie nimi,

  • dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel.

Główne zadania i obowiązki:

  • zarządzanie ludźmi m.in. poprzez realizację, nadzór i kontrolę procesów: rekrutacji, szkoleń, oceny pracy, motywacji,

  • nadzór i zatwierdzenie tworzonych i modyfikowanych tras kurierskich oraz dbanie o ich rentowność i dopasowanie do struktury klientów,

  • nadzór nad realizacją przestrzegania regulaminów i procedur wewnętrznych,

  • bieżące monitorowanie wskaźników i raportów dotyczących serwisu kurierskiego,

  • kontrola i nadzór nad wypełnieniem elementów wynikających z umowy z kurierami i Przewoźnikami

  • kontrola i nadzór nad wskaźnikami efektywności, terminowości i jakości dla Serwisu Kurierskiego

  • monitorowanie, kontrola, inicjowanie i wdrażanie zmian w procesach Serwisu Kurierskiego (współpraca z Lean)

  • nadzór nad realizacją planów krótkoterminowych oraz współudział w ich tworzeniu.

Co oferujemy:

  • pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce

  • stabilną pracę w firmie, która jest liderem na rynku

  • możliwość poszerzenia swoich kompetencji oraz zdobywania nowych

  • umowę w oparciu o kontrakt menadżerski

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 914658860