2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Wielkopolskie
  6. Logistyka - Kościelna Wieś
MATEUSZ
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierownik Zespołu Magazynów

Wynagrodzenie

5 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kościelna Wieś

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

AGRO-RAMI zajmuję się sprzedażą hurtową części zamiennych do maszyn i urządzeń rolniczych , jest bezpośrednim przedstawicielem na Polskę wielu światowych marek.

Firma jest również dealerem maszyn rolniczych marki Case i Steyr oraz wyłącznym przedstawicielem opon marki BKT. W szerokiej ofercie znaleźć można oryginalne części m.in. Case, Kverneland, Class, New Holland, Grimme, Kuhn, Kongskilde, Weidemann.

Nieustający rozwój i cenne wieloletnie doświadczenie czyni z AGRO-RAMI eksperta na rynku rolniczym.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która chciałaby rozwijać się w obszarze logistyki i magazynowania, kierowania zespołem działów magazynowych części rolniczych. Jeśli jesteś otwarty(a) na nowe wyzwania, a praca z ludźmi to żywioł - zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu!

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierownik  zespołu magazynów

Zakres obowiązków :

  • Koordynowanie pracy kierowników poszczególnych sekcji magazynów i współdziałanie z nimi w celu poprawy ich efektywności,

  • Wyznaczanie oraz monitorowanie stopnia realizacji celów, a także motywowanie podległych pracowników do ich osiągnięcia,

  • Nadzór nad dokumentacją magazynową

  • Bieżąca kontrola stanów magazynowych oraz prawidłowego rozmieszczenia produktów na magazynie

  • Współpraca z Działem Sprzedaży

  • Współpraca z pracownikami firmy oraz dbanie o prawidłowe relacje i komunikację wewnętrzną

  • Zapewnienie przestrzegania na podległym obszarze zasad BHP i P.Poż. oraz obowiązujących w firmie standardów

  • Optymalizacja kosztów transportu.

  • Zbieranie i systematyzowanie danych transportowych, przygotowywanie analiz.

  • Prowadzenie analiz w celu optymalizacji procesów transportowych i magazynowych.

Nasze wymagania :

  • Doświadczenie  pracy na magazynie

  • Wiedza z zakresu zarządzania magazynem, rozmieszczania towaru,

  • Umiejętność zarządzania  zespołem

  • Dobra organizacja pracy

  • Odpowiedzialność i rzetelność

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Praca w nowoczesnej firmie, ukierunkowanej na rozwój

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia

  • Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

W celu spełnienia obowiązku informacyjnego AGRO-RAMI Raniś i Wspólnicy Sp .z o.o.,

Informuję iż:

1.Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału procesie rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia na to zgody - również dalszych procesach rekrutacyjnych. (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe , które nie zostały wskazane w kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa np. Twoje zdjęcie , zainteresowania- jeżeli nie chcesz , abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie , nie umieszczaj ich w swoich dokumentach ) . W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: bartlomiej.ranis(at)agrorami.pl.

2.Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych wskazanych w katalogu danych osobowych, które pracodawca, zgodnie z Kodeksem Pracy, może żądać od osoby ubiegającej się o pracę jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO oraz art. 9 ust.2 lit. h RODO. W pozostałych przypadkach podstawą prawną przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą art. 6 ust. 1 lit. a RODO i art. 9 ust. 2 lit. a RODO.

3.Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż czas trwania procesu rekrutacji. W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych również w dalszych procesach rekrutacyjnych, dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny dla realizacji ww. celów, jednak nie dłużej niż do momentu wycofania zgody przez osobę, której dane dotyczą.

Lokalizacja

Kościelna Wieś,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kościelna Wieś
ID: 909694044