2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Wielkopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Poznań
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Grunwald
Grupa LUX MED
Dodane 29 kwietnia 2024

Kierownik zespołu Asystentek i Higienistek stomatologicznych

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Praca w Nowym Centrum Stomatologicznym LUX MED w Poznaniu przy ulicy Głogowskiej 151.

My zadbamy o:

  • współpracę z renomowaną firmą z branży usług medycznych, będącą liderem w Polsce,

  • komfortowe warunki – pracę w gabinecie wyposażonym w nowoczesny sprzęt w przyjaźnie zaaranżowanej przestrzeni Centrum Stomatologicznego LUX MED,

  • formę współpracy: umowę o pracę,umowa zlecenie,

  • rozbudowany pakiet dodatków pozapłacowych: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie, możliwość nauki języka angielskiego na całorocznym kursie języka angielskiego na rożnych poziomach i inne,

  • możliwość zdobywania nowej wiedzy oraz rozwoju poprzez udział w szkoleniach,

  • udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia.

Zadania:

  • nadzór nad funkcjonowaniem gabinetów stomatologicznych,

  • sporządzanie i zarządzanie grafikiem czasu asysty stomatologicznej,

  • zamawianie materiałów i leków do placówek stomatologicznych oraz nadzór nad ich przechowywaniem i ewidencjonowaniem,

  • rekrutacja, szkolenie i ocena pracowników,

  • kontrola prawidłowości i jakości wykonywanych zabiegów higienizacyjnych, w sytuacjach trudnych prowadzenie konsultacji z pracownikami,

  • nadzór i kontrola nad sprawnością i gotowością sprzętu medycznego do pracy.

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:​

  • wykształcenie min. średnie medyczne,

  • ukończone kursy specjalistyczne z zakres m.in. skalingu i piaskowania, wybielania zębów oraz zastosowania Rtg - będą dodatkowym atutem,

  • wiedza z zakresu higienizacji i sterylizacji sprzętu medycznego,

  • wiedza z zakresu asysty stomatologicznej,

  • min. 5-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na samodzielnym stanowisku, w tym preferowane doświadczenie na stanowisku lidera zespołu,

  • książeczka SANEPID,

  • dobra znajomość programów MS Office (Word, Excel),

  • komunikatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 911873648