2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Kujawsko-pomorskie
  6. Zarządzanie produkcją - Włocławek
Dodane 11 kwietnia 2024

Kierownik Zakładu- produkcja tartaczna

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Włocławek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

·                                             Realizacja przyjętego budżetu miesięcznego/rocznego;

·                                             Nadzór nad prawidłową i terminową realizacją zleceń produkcyjnych w celu zapewnienia ciągłości stanów magazynowych;

·                                             Kierowanie podległym zespołem pracowniczym, zarządzanie zespołem, wyznaczanie priorytetów,

·                                             Optymalizacja produkcji pod kątem wydajności ciągów oraz kosztów materiałów zużywanych do produkcji;

·                                             Odpowiedzialność za utrzymanie ruchu, bhp, p.poż. ( naprawy, konserwacja sprzętu, urządzeń, remonty maszyn i obiektów)

·                                             Współpraca z działem sprzedaży w zakresie realizacji zleceń, wprowadzania nowych wyrobów, promocji itd;

·                                             Weryfikacja i opiniowanie reklamacji jakościowych zgłaszanych przez klientów (w razie konieczności wizyty u klientów).

·                                             Dbanie z HR o rozwój i poszerzanie kompetencji pracowników, odkrywanie potencjałów, tworzenie planów rozwojowych,

·                                             Zapewnienie pozytywnej, motywującej atmosfery pracy, zachęcającej do aktywności i kreatywności,

·                                             Bieżąca kontrola przestrzegania przepisów w tym przepisów prawnych, procedur BHP i wewnętrznych procedur firmowych, dokładne analizowanie wszelkich zdarzeń  i wdrażanie działań mających poprawić warunki pracy.

·                                             Raportowanie do Zarządu.

Nasze wymagania:

·                                             Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej;

·                                             Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne, przede wszystkim leśnictwo);

·                                             Otwartość, umiejętność komunikacji, zaangażowanie i asertywność;

·                                             Zdolność nawiązywania pozytywnych relacji biznesowych opartych na zaufaniu i współpracy;

·                                             Znajomość pakietu MS Office;

·                                             Umiejętność zarządzania zróżnicowanych zespołem z ukierunkowaniem na cel;

·                                             Dobra znajomość j. angielskiego i prawo jazdy kat. B. i będzie mile widziane;

To oferujemy:

·                                             Samodzielne stanowisko odgrywające kluczową rolę w budowaniu strategii i przyszłości firmy;

·                                             Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego;

·                                             Atrakcyjny system nagród miesięcznych;

·                                             Opieka mentora podczas procesu onboardingu;

·                                             Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;

·                                             Program poleceń pracowniczych;

·                                             Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;

·                                             Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego;

·                                             Atrakcyjne zniżki na zakup produktów grupy.

Lokalizacja

Włocławek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Włocławek
ID: 911033161