2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Mazowieckie
  6. Pozostałe - Otrębusy
Dodane 10 kwietnia 2024

Kierownik / Z-ca Kierownika Sekcji Pakowalni

Wynagrodzenie

5 600 - 8 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Otrębusy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy pełnej energii osoby do pracy w naszej firmie cateringowej Pobudka w Otrębusach na stanowisko Kierownik / Z-ca Kierownika Sekcji Pakowalni. Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnych i wysokiej jakości potraw dla firm i klienta indywidualnego. Jeśli jesteś zorganizowany i masz nieskończone pokłady pozytywnej energii, ta oferta jest dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania procesu pakowania i przygotowywania dań,

  • organizacja i nadzór nad pakowaniem: kontrola jakości, terminów ważności i właściwego opakowania,

  • koordynacja pracy pracowników sekcji pakowalni,

  • kierownik dba o przestrzeganie standardów HACCP,

  • współpraca z innymi działami,

  • monitorowanie i raportowanie wydajności, zużycia materiałów i innych istotnych kwestii.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku, mile widziane w cateringu,

  • umiejętność delegowania zadań oraz zarządzania zespołem,

  • samodzielność w działaniu,

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • dbałość o szczegóły,

  • zaangażowanie i chęć rozwoju,

  • znajomość przepisów HACCP,

  • odpowiedzialność i zorientowanie na jakość i efektywność pracy,

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

 Oferujemy

  • szkolenia stanowiskowe,

  • elastyczny czas pracy,

  • forma zatrudnienia: Umowa o Pracę,

  • wynagrodzenie do 5 880 PLN netto,

  • możliwość awansu w strukturach firmy,

  • benefity pracownicze:

    • dofinansowanie zajęć sportowych,

    • program poleceń pracowników,

    • spotkania integracyjne,

    • darmowe posiłki pracownicze,

    • kawa / herbata,

    • parking dla pracowników.

 Proces rekrutacyjny krok po kroku

  • Screening aplikacji,

  • Rozmowa telefoniczna,

  • Spotkanie w biurze.

Lokalizacja

Otrębusy,

Mazowieckie

Mazowieckie, Otrębusy
ID: 900858307