2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Węglewo
Dodane Dzisiaj o 11:06

Kierownik wytwórni mas bitumicznych/ Laborant /Technolog

Lokalizacja

Węglewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Twój zakres obowiązków

·  Planowanie powierzonych zadań, pomiarów i nadzorowanie produkcji Wytwórni Mas Bitumicznych zgodnie z potrzebami

·  Zamawianie materiałów do produkcji

·  Udział w projektowaniu recept laboratoryjnych, wycena powstałego produktu

·  Monitorowanie jakości produkowanych mas asfaltowych na podstawie przeprowadzonych badań laboratoryjnych, nadzór nad wyrobem niezgodnym

·  Terminowa realizacja badań, pomiarów laboratoryjnych i terenowych zgodnie ze wskazanymi normami badawczymi

 · Wykonywanie zestawień do celów rozliczeniowych dotyczących bieżącego zużycia materiałów

·  Sporządzanie dokumentacji laboratoryjnej wymaganej procedurami Systemu Zarządzania Laboratorium i Zintegrowanego Systemu Zarządzania, uczestnictwo w audytach

Nasze wymagania

·  Wykształcenie min. średnie, chętnie techniczne

·  Znajomość wymagań specyfikacji technicznych niezbędnych do realizacji laboratoryjnej kontroli robót

·  Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

·  Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu pracy laboratorium drogowego (kruszywa, grunty, MMA, betony)

·  Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

·         Atrakcyjny system wynagradzania

·         Praca w miłej atmosferze

Lokalizacja

Węglewo,

Pomorskie

Pomorskie, Węglewo
ID: 912402599