2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Starogard Gdański
Grupa ERBUD
Dodane 29 kwietnia 2024

Nadzór (serwis, utrzymanie ruchu)- ERBUD - Starogard Gdański

Lokalizacja

Starogard Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Opis

Zadania:

  • Planowanie, kontrolowanie i zarządzanie realizacją powierzonych projektów z założonym harmonogramem, zakresem oraz budżetem

  • Organizacja i nadzór prac ​remontowo-modernizacyjnymi urządzeń mechanicznych oraz prac serwisowo- eksploatacyjnymi w procesie utrzymania ruchu zakładu przemysłowego,

  • Nadzór techniczny i finansowy nad działalnością zespołu utrzymania ruchu zakładu przemysłowego,

  • Odpowiedzialność za terminowość, jakość i efektywność zadań realizowanych przez podległy zespół,

  • Nadzór przestrzegania przepisów BHP,

  • Koordynacja prac podległego 10 – 15 osobowego zespołu oraz podwykonawców, bezpośredni nadzór nad zleconymi pracami,

  • Dbanie o relacje z Klientem.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w prowadzeniu projektów w branży mechanicznej, preferowane utrzymanie ruchu lub praktyka zawodowa w zakładzie przemysłowym,

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunki: mechanika i budowa maszyn, spawalnictwo, energetyka, chemia procesowa lub pokrewne), ewentualnie średnie techniczne poparte min. 7 letnim doświadczeniem zawodowym,

  • Doświadczenie w zarządzaniu pracownikami,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Umiejętność czytania i prowadzenia dokumentacji projektowej,

  • Zdolności organizacyjne i umiejętności komunikacyjne.

Oferta:

  • Umowę o pracę na pełny etat,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wiedzy,

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie Grupy ERBUD,

  • Miłą atmosferę pracy,

  • System premiowy dla pracowników zależny od zaangażowania,

  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia,

  • Bonusy świąteczne, także dla dzieci,

  • Ubezpieczenie grupowe, pakiety medyczne, pakiety sportowe.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Starogard Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Starogard Gdański
ID: 863643306